^Powrót na górę
 • 1 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 2 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 3 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 4 WITAMY.
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 5 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
baner

Olimpiady Specjalne

Polityka ochrony danych w ZSS

WYCIECZKA DO GALERII FIGUR STALOWYCH

9 października klasa 4ap i 7ap odwiedziły Galerię Figur Stalowych w Gliwicach .
Wystawa rzeźb stalowych zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć imponujących rozmiarów figury ze stali. Byli to bohaterowie kreskówek, postacie z filmów oraz roboty. Największa frajdą jednak dla uczniów była możliwość wsiadania do zrekonstruowanych samochodów i siadania na motory, które powstały w wyniku przetworzenia i obróbki złomu.

Szkoła na widelcu

"Szkoła na widelcu" to program, który realizowany jest w naszej szkole w celu propagowania zdrowego żywienia i stylu życia wśród najmłodszych. Dziś uczniowie klas I-III wzięli udział w zajęciach dotyczących piramidy żywienia. Czym jest ta piramida i czy można ją zbudować z klocków dowiecie się od naszych najmłodszych uczniów, gdyż ten temat mają już opanowany...Było smacznie..zdrowo..warzywno-owocowo. Dziękujemy za owocną pracę!

 

WYCIECZKA DO OPOLA

W środę 05.06.2019 r. uczniowie klas 1/2aa i 6zr odwiedzili Ogród Zoologiczny w Opolu. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień gatunki zwierząt i roślin. Ogród zoologiczny okazał się wspaniałym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i atrakcyjną lekcją przyrody.
To była wyjątkowa lekcja pełna radości

Mały Konstruktor-zajecia projektowe

Kolejna grupa uczestników w ramach projektu „AS – Szkolna Akademia Sukcesu”, bierze udział w kole zainteresowań „Mały Konstruktor”.
Uczniowie przy użyciu coraz to bardziej nowoczesnych zestawów edukacyjnych klocków, uczą się konstruować różnego rodzaju budowle. „Mały Konstruktor” to zajęcia, które kształtują zdolność logicznego myślenia, poszerzają wiedzę uczniów dotyczącą zjawisk występujących na świecie i zachęcają do zainteresowania się naukowymi i technicznymi zagadkami.
„AS – Szkolna Akademia Sukcesu” uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 ( Europejski Fundusz Społeczny).