^Powrót na górę
 • 1 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 2 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 3 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 4 WITAMY.
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 5 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
baner

Olimpiady Specjalne

Polityka ochrony danych w ZSS

Uczniowie naszej szkoły na wykopkach

24 września klasy Spdp były na wykopkach w gospodarstwie agroturystycznym u państwa Bieniek w ramach praktyk wspomaganych.

Wielką atrakcją było zwiedzanie gospodarstwa, oglądanie zwierząt tam żyjących (kur, królików, koni, psów, kotów, gołębi), przebywanie na łonie natury, ognisko integracyjne, wspólne biesiadowanie.

Wielką atrakcją były przejażdżka quadem i traktorkiem. Wszyscy wrócili do szkoły zadowoleni i pełni wrażeń. W przyszłym roku znowu się wybieramy. Było super!

 

Obszerna galeria zdjęć na naszym szkolnym profilu na FB

Nasi uczniowie zawsze dbają o ekologię

27 Akcja Sprzątanie Świata-Polska pod hasłem PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ. Uczniowie naszej szkoły dbają o Ziemię!

Wycieczka do Gródczanek

17 września uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i opiekunami pojechali na wycieczkę do Gródczanek.

Celem wycieczki było wspólne grillowanie, zwiedzanie wieży widokowej oraz arboretum przy kościele św. Krzyża. Wiele radości i śmiechu podczas pieczenia kiełbasek. Do szkoły wróciliśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi. Te chwile szczęścia zostały utrwalone na zdjęciach. Organizatorem wycieczki była jak zwykle s. Jolanta, której serdecznie dziękujemy, czekamy na więcej...

Więcej zdjęć na naszym szkolnym facebooku

Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii SARS-CoV-2

Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Zgodnie z Zasadami bezpiecznego korzystania
z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii
SARS-CoV-2 w Polsce Pasażer ma obowiązek zasłaniania ust i nosa w pojazdach publicznego transportu zbiorowego.Dotyczy to także dowozu uczniów do szkoły. Zwolnione z tego obowiązku są : osoby z całościowymi zaburzeniami rozwoju, zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim oraz te, które mają trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa. Pamiętajcie o tym dla bezpieczeństwa własnego i innych uczniów dojeżdżających do szkoły!