^Powrót na górę
 • 1 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 2 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 3 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 4 WITAMY.
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 5 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
baner

Olimpiady Specjalne

Polityka ochrony danych w ZSS

Nasi uczniowie znów na wykopkach

"Jesienną tradycją są wykopki". W październiku obchodzimy święto ziemniaka, więc 8 października uczniowie naszej szkoły ponownie odwiedzili gospodarstwo rolne, gdzie mogli uczestniczyć w jesiennych pracach w polu.

Dla wielu dzieci wykopki to czysta "egzotyka", podobnie jak gospodarstwo na wsi. Ta wyprawa była dla nich bardzo pouczająca i ciekawa. To było zupełnie nowe doświadczenie. Ubrudzeni, najedzeni, szczęśliwi! Obszerna fotorelacja na naszym szkolnym profilu FB

Logowanie do dziennika

Blue Flower

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube